Telefon: 0 332 342 69 20

Telefon: 0 533 365 67 52

Şirket Profili

TOSUN DÖKÜM; 1976 yılından bu yana döküm sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız; döküm malzeme ihtiyacına kaliteli en ekonomik bir şekilde cevap amacıyla kurulmuştur.


İmalatımız ; Pik döküm, sfero döküm ve çelik dökümden oluşmaktadır. Ürünlerimiz İse; Römork Poryası, Tırmık (Kırkayak) Poryası, Tanker Poryası, Döküm Merdane, Römork Kampanası, Otomotiv sektörü döküm malzemeleri, inşaat ve yük asansörü döküm malzemeleri, ağırlık kasnakları ve diğer yedek parça ve ekipmanlardan oluşmaktadır.


Konya'da döküm malzeme alanında, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız büyümekte olan firmamız, 600x700 ölçüsünde tam otomatik kalıplama makinamız ile müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.


Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Döküm Malzeme imalat sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.


Döküm Malzeme imalat sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " TOSUN DÖKÜM " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.


Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve Döküm Malzeme ve ekipmanlarına ihtiyaç olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.


Copyright © TOSUN DÖKÜM Tüm Hakları Saklıdır.


HEMEN ARA